qc profili

Şirketin sıkı bir kalite kontrol sistemi ve çok eksiksiz bir satış sonrası hizmet sistemi vardır.


Özellikle aşağıdaki yönlerde gösterilmiştir:


1. Yeni müşterilerin geliştirilmesine büyük önem veriyoruz.Müşterinin sipariş hacminin büyük veya küçük olmasına bakılmaksızın, deneme öncesi ürünler için ilgili sipariş inceleme çalışmasında iyi bir iş çıkaracağız.

 

2. Ürünlerin ilk denetiminde ve rastgele denetiminde iyi bir iş çıkarmak için belge gereksinimlerini kesinlikle uygulayın.

 

3. Kalite kontrolünde iyi bir iş çıkarmak için çok departman işbirliği.Üretilen ürünlerin kalite kontrolü için, üretim departmanının kendi kontrolüne ek olarak, ilgili denetim ve denetimden sorumlu özel personel de bulunmaktadır.

 

4. Oluşan kalite sorunlarına büyük önem verir.Bir ürün kalite sorunu olduğunda, neden analizi zamanında yapılır ve ikinci kalite kazasının meydana gelmemesi için sonraki işleme sürecinde kontrol önlemleri alınır.

 

5. İnsan yapımı çalışma alışkanlıklarını ve deneyimini terk edin.Bir şeyler yapmak için sadece alışkanlıklara ve deneyime güvenirseniz, alışkanlıklarından ve deneyimlerinden kurtulamayan insanlar ürettikleri ürünlerin kalitesini etkin bir şekilde garanti edemezler.

 

Ürün kalite kontrol makinesi

 

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co.,Ltd kalite kontrol 0

 

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co.,Ltd kalite kontrol 1

 

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co.,Ltd kalite kontrol 2

Mesaj bırakın